Jak wybrac pierwszy samochod

2 listopada 2015 | Bazar | By gieldawolumen.pl | 0 Comments
Jak wybrac pierwszy samochod

Ile czasu chcesz spędzić soków? Jeśli szybkość i łatwość są priorytety, model z szerokiej rury zasilającej pozwoli nakarmić całe jabłka, gruszki, a nawet głowy seler do swojego sokowirówki bez krojenia ich w pierwszej kolejności. Mniejsza rura zasilająca oznacza będziesz na kostki obowiązek zanim będzie można rozpocząć wyciskanie soku.

Większość sokowirówki mają od czterech do siedmiu części, aby oczyścić po każdym użyciu. Jeśli szybkie czyszczenie jest na liście życzeń, wybierz odśrodkowe sokowirówki oni są najszybszą do czyszczenia, zwłaszcza modele pulp-wyrzucających. Niektóre sokowirówki mieć części można myć w zmywarce, ale inne wymagają mycia rąk, więc należy sprawdzić. Jedno- i dwuosobowe mechaniczny sokowirówki trwać dłużej do czyszczenia, może wymagać szczotki i są bardziej niespokojny, aby ponownie zmontować, więc rozważyć, czy dodatkowe odżywianie jest warta dodatkowy czas na ciebie.

Trwałość i gwarancja

Niedrogi sokowirówki może być wielkim kupić, jeśli ich nie przemęczać i planują głównie sok z owoców miękkich. Ale silniki low-end i ostrza zużywają się szybko, jeśli sok codziennie i próbują rozwiązać twarde warzywa jak marchew. Poważne entuzjaści wyciskania powinny inwestować w średniej i dużej odległości sokowirówki. Są to masywnie zbudowane z potężnych silników i noże ze stali nierdzewnej, ekrany i narzędzi, które mogą stanąć do rygorystycznego stosowania.

Zgodnie z przewidywaniami, niedrogich sokowirówki pochodzą z krótszymi gwarancji. Jeden rok jest typowa , ale niektóre z nich oferują zaledwie 90 dni. Wysokiej jakości sokowirówka przyjdzie z gwarancją 5- do 15-letniej, co pozwala bez obaw rzucać w tym kawałkiem ananasa, skórki i wszystkich.

Aby uzyskać więcej informacji na temat malakserze, odwiedź sekcję pokarmu Life123.com.

Artykuł dzięki: