Ile wydac na pierwszy samochod

21 grudnia 2015 | Gielda samochodowa | By gieldawolumen.pl | 0 Comments
Ile wydac na pierwszy samochod

To sprawia, że ??cinch do spadku masy celulozowej w koszu lub na stercie kompostu. Pulp-wyrzutowa jest również wygodne, jeśli robią dużo soku naraz że pozwala Ci sok ciągły bez zatrzymywania sokowirówkę do odpompowania zabudowane miąższ.

Ale są też zalety sokowirówki, że nie wyrzucają papkę. Chociaż będziesz musiał zatrzymać sporadycznie i miarka się miąższ ręcznie, wasza nagroda jest wyższa wydajność. Pulpy do zatrzymywania sokowirówki wydajność do 30% więcej soku z tej samej ilości owoców. Oczyszczanie jest nieco trudniejsze niż sokowirówki wyrzucających, ale filtry papierowe są dostępne, aby ułatwić. Są także cichszy niż ich celulozowo-wysunięciem kuzynów.

Moc i wydajność

Mocny silnik sokowirówka jest zdecydowanie na plus , ale porównując moc może być mylące. Silniki odśrodkowej sokowirówki „są oceniane w watach, od około 200 do 1000, z droższych sokowirówki oferujących więcej watów. Wysoka moc pozwala kosz rozkręcić przy wyższych RPM dla szybszego wyciskania i większej mocy w celu przeciwdziałania twardych warzyw. Poszukaj sokowirówki z co najmniej 450 watów na stałym, wszechstronnego działania.

Silniki jedno- i dwuosobowe mechaniczny sokowirówka są oceniane w KM (HP), przy czym większość oferując 1/2 do 1/3 HP. One HP wynosi 746 watów, więc może się wydawać, że te sokowirówki są mniej wydajne, ale nie daj się zwieść. Od jedno- i dwuosobowe mechaniczny sokowirówki stosowanie bardzo niskich RPM, że nie potrzebują równowartość 1000 watów mocy jest w projekcie, a te sokowirówki obsługiwać trudnych warzywa lepsze niż ich odpowiedniki odśrodkowych.

Wydajność jest stosunek soku można uzyskać z surowego produktu. Jeśli chcesz wycisnąć do ostatniej kropli, jedno- i dwuosobowe mechaniczny sokowirówki zrobić najlepszą pracę z twin-bieg biorąc najwyższe nagrody. Jeśli wolisz, łatwy w obsłudze, niedrogie sokowirówka odśrodkowa, zmaksymalizować wydajność, wybierając jedną z silnikiem o dużej wata lub taki, który zachowuje papkę zamiast wyrzucania go.

Artykuł dzięki: