Samochod dla mlodego kierowcy

15 grudnia 2015 | Niska cena | By gieldawolumen.pl | 0 Comments

Samochod dla mlodego kierowcy

Jeśli jesteś entuzjastą wyciskanie soku poważne poszukiwania maksymalnych korzyści zdrowotnych, pójść na pojedynczej przekładni Twin biegu sokowirówki. Te przekładnie śrubowe sokowirówki użyć podobnego (lub ślimaki), które zmieniają się znacznie wolniej RPM (80 do 160) do rozdrabniania produktów. W modelach pojedynczych kół zębatych, jeden bieg miażdży warzyw i owoców przed ekranem; w modelach z podwójnym zębatych, produkt jest zgnieciony między dwoma biegów blokad.

Z punktu widzenia zdrowia, niskie RPM rządzić. Powolne toczenie wytwarza znacznie mniej ciepła i utlenianie, więc bardziej ważnych składników odżywczych przetrwać. Jedno- i dwu-Gear sokowirówki wycisnąć również wyższą wydajność soku z surowych produktów, a oni znacznie ciszej niż sokowirówki odśrodkowych. Mogą one obsługiwać dowolną roślinnych, w tym zielonych liściastych i trawy pszenicznej. Mogą nawet wielozadaniowa, dzięki czemu żywność dla niemowląt, masło orzechowe i sorbety. Albo typ jest doskonałym wyborem dla zapalonych sokowirówki, ale technologia twin-biegów jest złotym standardem. Zapewnia maksymalną wartość odżywczą, wydajność i jakość soku w maksymalnej cenie.

Jedno- i dwu-Gear sokowirówki mają też wady. Są one przeznaczone do warzyw sok i nie są idealne na owocach, często wymagając załącznik do soku z nich w ogóle. Są one trudniejsze do czyszczenia niż sokowirówki odśrodkowe i sokowirówki twin-zębate są wybredne ponownego montażu po czyszczeniu. Last but not least, są trudniejsze w portfelu, zwłaszcza modele twin-bieg.

Pulp Factor

Zadanie sokowirówki jest oddzielenie soku w warzyw i owoców z ciał stałych, zwanych pulpy. Więc skąd miazga iść? To zależy od tego, które sokowirówka wybrać. Wiele popularnych sokowirówki posiadają masę włóknistą wyrzucania automatycznie rozładowanie masy włóknistej do oddzielnego pojemnika, które mogą być ustawione w plastikowej torebce.
Artykuł dzięki: