Skad sprowadzic auto

24 lipca 2015 | Niska cena | By gieldawolumen.pl | 0 Comments

Skad sprowadzic auto

Dlaczego kosztuje tak dużo? Bo pisanie książki to ogromna praca, która trwa miesiącach badań, pisania i przeglądu. I zawodowych pisarzy trzeba zarabiać na życie. Alternatywą dla płacenia za ghostwriting samemu byłoby znalezienie wydawnictwo gotowi zapłacić rachunek, który jest, jak wiele książek są ghostwritten. Ale chyba masz kontrakt wydawniczy, większość Ghostwriters nie będzie chętnych do pracy na książki w zamian za cięcia przyszłych zysków.

Czy Wynajęcie Ghostwriter odpowiedni dla Ciebie Chociaż jestem Ghostwriter, mam zamiar powiedzieć, że nie; w większości przypadków zatrudniania Ghostwriter prawdopodobnie nie jest dla ciebie. Rozmawiałem z setkami ludzi na przestrzeni lat na ten temat, a 99 procent z nich, to po prostu nie ma sensu. Czemu? Cóż, po pierwsze, w większości nie wierzą, że można go albo pozwolić może sobie sprawę, że płaci za to znaczy, że nie jest to takie proste rozwiązanie po wszystkim. A po drugie, większość ludzi, jak sądzę, są lepiej służył piśmie ich własną książkę siebie.

Pisanie książki to proces odkrywania i dyscypliny, że plony wielkie nagrody. Chciałbym powiedzieć ludziom, że jeśli mają nawet najmniejszego pojęcia pisać je samodzielnie, powinny one zdecydowanie zrobić. Jeśli potrzebujesz pomocy w tym procesie, mogą pracować z trenerem lub edytora. A jeśli potrzebujesz pomocy w poprawie ich umiejętności pisania, mogą wziąć udział w zajęciach. Ale pisanie jest sztuką, która będzie służył dobrze; nie tylko dla swojej pierwszej książki, ale dla wszystkich książek można napisać po tym. Więc śmiało, dostać na piśmie!

Artykuł dzięki: