Gdzie szukac czesci samochodowych

29 września 2015 | Przedsiebiorczosc | By gieldawolumen.pl | 0 Comments

Gdzie szukac czesci samochodowych

Z drugiej strony, jeśli dana osoba otrzymała właściwe regulacje HIPAA szkolenia i jest certyfikowany do obsługi pobierania dokumentacji medycznej i udostępniania, a on lub ona jest niezgodny, kara jest bardziej poważna. Jeśli przestępstwo zostało poprawione w wyznaczonym przydzielone ilości czasu, ale nadal jest wykonany z powodu prostego zaniedbania lub ignorując zasady, w których dana osoba została przeszkolona, ??minimalną grzywnę, że on lub ona będzie musiał zapłacić to $ 10,000 dolarów za przestępstwo nieprzekraczającej $ +250.000 rocznie.płyty dkz Jeśli sprawca nie usunie naruszenia w wyznaczonym czasie i świadomie narusza prawa HIPAA, minimalna, że ??on lub ona będzie musiał zapłacić 50,000 $ za naruszenie, nie przekraczającej $ 1,5 mln osób na rok, maksymalną kwotę, która może być pobierana za wszelkie regulacje HIPAA przestępstwo.

Naruszenie HIPAA jest poważnym wykroczeniem i rząd federalny jest głęboko przekonany o ochronie prywatności i prawa dotyczące pobierania i udostępniania dokumentacji medycznej swoich obywateli. Naruszenia te nie są traktowane lekko i są bardziej kosztowne niż w wielu innych kar prawnych związanych, a dla dobrego powodu. Prywatność i leczenie chorych i osób w ramach systemu opieki zdrowotnej ma zasadnicze znaczenie dla jakości życia dla wszystkich Amerykanów. Bez ochrony tych informacji, obywatele mogą być wykorzystane i krzywda, więc chociaż kary za naruszenie przepisów HIPAA może wydawać się strome, cena zapłacona za nie mając je na miejscu byłyby znacznie większe.

Krótkie wyjaśnienie konsekwencje za naruszenie przepisów HIPAA dla rekordów medycznych pobierania i udostępniania, a ceną, która pochodzi z tymi konsekwencjami.

Artykuł dzięki: