Jak chronic sie przed kradziezowa samochodu

16 października 2015 | Przedsiebiorczosc | By gieldawolumen.pl | 0 Comments

Jak chronic sie przed kradziezowa samochodu

Czy wiesz, jak chronić się przed kradzieżą tożsamości w Internecie? Kradzież tożsamości jest najszybciej rozwijającym się w Ameryce umysłowych zbrodni 21 wieku i każdego roku dotyka milionów ludzi.

Nie ma murowany sposób, aby chronić się przed kradzieżą tożsamości w Internecie, ale istnieje kilka kroków, które można podjąć, aby zminimalizować ryzyko stania się ofiarą.

Kradzież tożsamości nie jest problemem, dopóki nie zdarzy i każda ofiara może powiedzieć, że to nie żarty. Niektórzy ludzie uważają, że kradzież tożsamości nigdy się z nimi stanie. Ale jeśli nie podjąć kroki, aby chronić swoje dane osobowe, kiedy przejść do trybu online, można być opowiadać swoją historię kradzieży tożsamości.

Więc jakie są najlepsze sposoby, aby zapobiec kradzieży tożsamości? Chociaż prawdopodobnie nie można zapobiec kradzieży tożsamości w całości, można zminimalizować ryzyko.

Im więcej wiesz, jak przestępca kradnie tożsamość, tym lepsze masz szanse, aby chronić się przed kradzieżą tożsamości w Internecie. Choć nic nie jest niezawodne, oto kilka rzeczy, które można zrobić, aby chronić się przed kradzieżą tożsamości.

Nie używaj tego samego hasła na wszystkich swoich kont internetowych. Złodziej może finansowo wytrzeć cię bardzo szybko za pomocą jednego hasła, które działa na każdym koncie masz.

Przechowywać wszystkie hasła jako poufne, jak to możliwe. Banki lub instytucje finansowe nigdy Ci e-maila i poprosi, aby zalogować się na swoje konto i zweryfikować swoje hasło. Ta wspólna oszustwem internetowym ofiarom kosztuje miliony dolarów rocznie, a należy pamiętać, to żeby nie dopuścić do Ciebie.

Innym sposobem, aby chronić się przed kradzieżą tożsamości nie jest przechowywanie haseł, numer lub numery PIN konta zabezpieczenia społecznego w komputerze.
Artykuł dzięki: